У Львові відкрилась фотовиставка «Майдан 2014. Люди та події» (фото, відео)

dsc7779-ee0e991c
dsc7779-ee0e991c

Експозиція має 90 фотографій формату А3 і триватиме з середини січня до кінця лютого 2020 року. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Для вшанування Героїв Небесної Сотні на стінах Ратуші відкрилась фотовиставка «Майдан 2014. Люди та події». В експозиції представлені роботи київського фотографа Володимира Кліщевського.

«Від сьогодні відвідувачі львівської Ратуші мають нагоду зачепитися очима і згадати події Майдану. Володимир Кліщевський, з фото якого складається ця виставка, — професійний фотограф, який працює у Посольстві Німеччини. Він з 1 грудня 2013 року щовечора після роботи ходив на Майдан. Він фіксував все те, що бачив. Коли ми дізнались про ці унікальні фото, ми одразу запропонували ідею такої виставки», — розповів Ігор Гармаш, заступник директора з промоції та розвитку Меморіального музею Гідності у м. Львові, представник ГО «Центр мистецтв «Арт-Простір».

2/3 експонатів виставки розміщені на 4 поверсі Ратуші. Це дає максимальний ефект -занурення в події Майдану відвідувачів вежі Ратуші. 1/3 фотовиставки розміщена на 2 поверсі будівлі, що дає можливість посадовцям та депутатським комісіям Львівської міської ради згадати події Революції Гідності.

«Місце для виставки обране недаремно. Щодня цими коридорами проходить величезна кількість львів’ян і туристів. Нам дуже важливо акцентувати увагу на тих подіях, що були. Інколи одна фотографія може пояснити значно більше, ніж довгі розмови. Кожне фото з виставки — це окрема історія, яка зможе відвідувачів зупинитись і більше зрозуміти Україну та українців», — наголошує Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Володимир Кліщевський — професійний фотограф, співробітник Посольства Німеччини в Україні. Коли трапився Майдан, вважав за необхідне бути з камерою на місці подій, наскільки дозволяв час, вільний від роботи.

Організатори виставки: КУ Меморіальний музей Гідності у м. Львові, ГО «Центр мистецтв «Арт-Простір» (м. Запоріжжя).

Партнери: ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» за сприяння Львівської міської ради.