У Львові відкрили фотовиставку львів'янина Юрія Вербицького, закатованого активіста Євромайдану
Сьогодні, 23 січня, у Львівській обласній державній адміністрації презентували виставку фотографій «Крим (о)гляди Юрія Вербицького».
“Цю виставку ми відкрили у день народження Юрія Вербицького два роки тому, і впродовж цього часу вона мандрує містечками та селами Львівської області, бібліотеками, музеями та іншими закладами. Мені приємно, що сьогодні ми згадуємо Юрія у час його мученицької смерті, яку ми повинні пам’ятати і винести для себе урок. Ми повинні згадувати Героїв і про них розповідати нашим дітям”, — розповіла організатор фотовиставки Наталія Криничанка.
В експозиції — світлини, зроблені у Криму Героєм України Юрієм Вербицьким.
“Люди, які віддають своє життя за те, щоб іншим було добре, є справжніми Героями. Таким був Юрій Вербицький — сильна постать, яка безмежно любила життя. Якщо подивитись на його фотографії, це широкий вимір розуму та відважності. Ми повинні шанувати пам'ять Небесної Сотні і Юрія Вербицького у тому числі, бо ці люди віддали своє життя за нас і наших дітей”, — зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван Собко.
Зазначимо, що переглянути світлини можна до 3 лютого.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі