У Львові відкрили нову скульптуру, створену в рамках проєкту «Звуки Міста» (ФОТО)

IMG-1048-1632396428-1620x1080-1-0
IMG-1048-1632396428-1620x1080-1-0

У Львові відбулась презентація скульптури міста в рамках проєкту «Звуки Міста». Мова про проєкт-синтез мистецтва та технологій, в основі якого лежить перетворення звуку на форму. Проєкт було ініційовано до 30-ї річниці Незалежності України. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.


«Сьогодні ми відкриваємо нашу п’яту з семи скульптуру проєкту «Звуки Міста». Над проєктом працювала величезна команда — 117 людей. Ми зібрали звуки українських міст разом з їх мешканцями, які як ніхто знають, як звучить їх рідні міста. Потім всі ці звуки за допомогою сучасних технологій ми сформували в таку фігуру, скульптуру якої ви сьогодні бачите. Її можна не лише побачити, а й послухати. Основні звуки Львова — це звісно ж кава, бруківка, годинник на Ратуші, трамвай, тощо. Львів — дуже сучасне і креативне, дуже культурне і мистецьке місто, тому я сподіваюсь, що цю скульптуру тут полюблять і приходитимуть до неї, щоб послухати, як звучить Львів», — розповіла Альона Тимошенко, одна з авторок проєкту «Звуки Міста».

Як розповідають організатори, звуки семи міст України були записані та трансформовані в арт-об’єкти за допомогою програм звукового дизайну та 3D-візуалізації.

Містяни ділилися власними  відчуттями, враженнями та найважливішими моментами зі свого життя. В основу кожної скульптури лягли звуки, пов’язані зі спогадами та розмірковуваннями відомих містян: артистів, спортсменів, митців, науковців та підприємців.

Проєкт «Звуки Міста» покликаний дати українцям можливість відчути  своє місто по-новому, пройнятися його «особистістю» й  атмосферою та ще палкіше в нього закохатися.