У Львові відкрили провадження за фактом осквернення пам’ятника дівчатами, які святкували день народження на Меморіалі Героям Небесної Сотні (відео)
Поліцейські відкрили кримінальне провадження а фактом осквернення пам’ятника у Львові. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Так, 4 липня, під час моніторингу соціальних мереж поліцейські Львівщини виявили повідомлення, проілюстроване фотографіями та відео, на яких кілька дівчат, під час святкування вісімнадцятиріччя своєї подруги, мешканки Львова, запалювали фейєрверки та танцювали під музику на Меморіалі Героїв Небесної сотні, розташованому на вулиці Підвальній.
За фактом слідчі Львівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 297 (осквернення пам’ятника) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — обмеження волі на термін від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.
Проводиться досудове розслідування, правоохоронці з’ясовують обставини події.
https://youtu.be/DAl_Q56vPgw
Нагадаємо, що у Львові дівчина відсвяткувала день народження на Меморіалі Героям Небесної Сотні у Львові
На Меморіалі запустили феєрверки та звучала російська музика.
Дівчина так відзначила своє 18-річчя.
На сторінці в соціальній мережі “Instagram”, вона опублікувала відповідне відео у сторіс, звідти ж стало відомо, що їй 18 років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі