У Львові відкриття магазинів одягу та взяття поки відтерміновують

na-glavnuu(2)
na-glavnuu(2)

У Львові не поспішають знімати обмеження на роботу магазинів одягу та взуття. Як повідомили сьогодні у пресслужбі львівської міської ради, імунологи не радять відкривати ці магазини.

Наразі, за їх думкою відкривати магазини одягу та взуття не можна, у зв’язку із високим рівнем захворюваності у місті, та неможливістю забезпечення належної дистанції між покупцями та персоналом.

«На тлі зростання не належить відкриття магазинів одягу та взуття, рекомендоване тільки відтермінування. Наразі, йде збільшення кількості захворювання, у тому числі тяжких випадків, що потребують госпіталізації, тому, враховуючи близький контакт покупців та персоналу, неможливо дотримуватись належного дистанціювання та вентиляції. Це — основна причина відтермінування.

Коли буде зниження захворюваності, то, звичайно, треба буде все поступово відкривати. Ми маємо навчитись жити у непростій ситуації. Життя продовжується і ми мусимо навчитись його правильно планувати так, аби не було втрат людських життів та додаткового навантаження на мережу надання медичної допомоги. Адже у разі збільшення кількості хворих — це буде неможливо.

Ми можемо дозволити лиш ті сервіси, де може бути дотримання соціальної дистанції, у тому числі при обслуговуванні. Мусимо шукати нові креативні підходи", — зазначає епідеміолог, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Наталія Виноград.

Додамо, що сьогодні під стінами мерії відбувається пікет підприємців, які вимагають дати їм можливість працювати з дотриманням всіх санітарних норм. Цілком можливо, що рішення буде змінене.