У Львові відновлюють подачу гарячої води після гідравлічних випробувань

Сьогодні отримають гарячу воду у Шевченківському районі

Фото ілюстративне з відкритих джерел

ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає відновлення подачі гарячої води своїм споживачам після гідравлічних випробувань.

Як повідомили у Львівській міській раді, сьогодні зранку в роботу запустили ТЦ «Північну» (ТЕЦ-2). Відтак, до кінця дня планують відновити подачу гарячої води до 255 будинків у Шевченківському районі.

«З 1 травня ми розпочали гідравлічні випробування магістральних теплових мереж, які на балансі нашого підприємства. Так, на мережах від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» виявлено 111 дефектів і поривів. З них 75 дефектів виявлено власне на трубопроводах, решта - це дефекти на обладнанню ТЕЦ, на запірній арматурі.

Дефекти і пориви на мережах від ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2), які впливали на відновлення гарячого водопостачання вже вдалося ліквідувати. Тому сьогодні ТЕЦ запустили в роботу і до кінця дня плануємо відновити подачу гарячої води до усіх будинків у Шевченківському районі, які обслуговує наше підприємство. Це 255 будівель. Це швидше, ніж було заплановано, адже передбачали, що розпочнемо процес відновлення з 5 червня», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Читайте також: у Львові відключать гарячу воду через щорічні гідравлічні випробування.

Станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 125 будинків, які обслуговує  ЛМКП «Львівтеплоенерго». Переважно це будинки у Личаківському районі міста.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також