У Львові відновлюють ремонтні роботи на вул. Шевченка
На час робіт автобуси № 17 і № 61 курсують за зміненим маршрутом
У Львові на вул. Шевченка відновлено ІІІ етап реконструкції дороги.
За інформацією ЛКП «Львівавтодор», з огляду на погодні умови, підрядна організація ТзОВ «Онур» проводить, в основному, земляні роботи. До кінця року ремонт вулиці, на ділянці від вул. Залізнична до вул. Я. Мудрого, буде завершено. Також у найближчий час ремонтні роботи буде відновлено на вул. П. Орлика і вул. С. Бандери.
За інформацією підприємства, на сьогодні незавершеною залишається реконструкція вул. П. Орлика і частково вул. С. Бандери. З настанням сприятливих погодних умов повномасштабні роботи на цих вулицях буде відновлено.
Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка — ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Основна складність робіт — це скальна порода ґрунту, яка залягає в напрямку прокладання колекторів. Протяжність всієї ділянки, яку необхідно відремонтувати 1 км 40 м. Її розділили на чотири відрізки. Перший — вул. Залізнична-Єрошенка, другий — вул. Єрошенка-Яцкова, третій — вул. Яцкова-Бортнянського і четвертий — вул. Бортнянського-Я. Мудрого.
На час ремонтних робіт на вул. Шевченка міські автобусні маршрути № 17 і № 61 курсують за зміненим маршрутом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Штрафи за паркування відтепер відображаються в застосунку "Дія"
Раніше в цифрових сервісах відображалися лише штрафи за порушення ПДР
В українок з’явилася нова фобія: дізнатися на кордоні, що перебуває в розшуку ТЦК і невиїзна
Киянка опинилася в розшуку ТЦК, хоча не ставала на облік
Потяги можуть зупиняти заздалегідь, а пасажирів – евакуйовувати: "Укрзалізниця" змінює правила для пасажирів
"Укрзалізниця" змінює правила через атаки окупантів по пасажирських поїздах
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі