У Львові відправили до СІЗО військового капелана

За €20 тис. обіцяв переправити за кордон військовозобов’язаного чоловіка

ФОТО: TSN.UA

Галицький районний суд постановив задовольнити клопотання слідчого та відправити капелана у СІЗО на 60 діб.

Про це йдеться у постанові Галицького районного суду, передає «Еспресо».

Як зазначається, мова йде про уродженця Криму, військового капелана Християнської Євангельської церкви «Голос Істини» м. Чернівці. 

Як йдеться у матеріал справи, 15 квітня військовозобов'язаний сконтактувався з капеланом, аби вияснити умови перетину кордону. Своєю чергою, капелан розповів, що його послуги з перетину кордону України коштуватимуть 20 тис. євро. Крім того, військовозобов'язаний повинен надати паспорт громадянина України для виїзду за кордон та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Капелан запевнив, що забезпечить виготовлення документів, які нададуть можливість безперешкодно перетнути державний кордон. 

Затримали капелана під час передачі грошей. Військовозобов'язаний та військовий капелан зустрілися 1 травня на території ТЦ «Епіцентр». Там чоловік передав кримчанину копії документів та майже 850 тис. грн (20 тис. євро). Після передачі коштів військового капелана затримали працівники правоохоронних органів, а сума неправомірної вигоди вилучена під час проведення слідчих дій. 

Читайте також: у Львові чоловіки купували за 7000 доларів можливість безперешкодно перетнути кордон.

Військовий капелан може вийти з СІЗО під заставу у 227 тис. грн.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також