У Львові відремонтували тягову підстанцію № 13

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», сьогодні, 6 лютого, енергетики служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс» спільно із спеціалістами із ПАТ «Львівобленерго» завершили проведення ремонтних робіт на тяговій підстанції № 13, що знаходиться по вул. Ю. Мушака. Про це інформує прес-служба ЛМР.


«Через технічні перебої на підстанції не було достатнього рівня напруги від 28 січня. У зв’язку із цим на трамвайному маршруті № 8 курсувало дещо менше трамвайних вагонів, десять із запланованих п’ятнадцяти щоденного випуску. Зараз підстанція працює у звичному режимі.


Тягова підстанція № 13 збудована у 1986 році і пройшла часткову реконструкцію у 2014 році, а у 2016 році при побудові сихівської трамвайної лінії додавши комірок її потужність суттєво збільшили», – повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  2. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  3. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  3. Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
  4. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  5. Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким