У Львові відремонтують 5 спортивних майданчиків (фото, відео)
В місті сьогодні презентували оновлений футбольний майданчик на вул. Чорноморській, 12. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
Його реконструювали Mastercard, спільно з Ощадбанк, у рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Натомість, цього року ЛКП «Спортресурс» капітально відремонтує 5 майданчиків. Тут встановлять сучасне покриття для занять різними видами спорту та тренажери.
«Відкриття майданчика на вул. Чорноморській — це хороший приклад співпраці приватного сектору та міста, адже вже у жовтні розпочнеться капітальний ремонт дитячого майданчика з поліуретановим покриттям, який знаходиться поруч, вартість якого становить 500 тис грн», — зазначив Ігор Самотій, директор ЛКП «Спортресурс» про мультифункційний майданчик для гри у футбол та баскетбол, з резиновим покриттям та трибунами, зоною для воркаут, вуличними тренажери, що на вул. Чорноморській, 12.
У 2018 році ЛКП «Спортресурс» капітально відремонтує 5 майданчиків.
Зокрема, йдеться про:
• скейт-майданчик (вартість — 1,5 млн грн) та баскетбольний майданчик з полівеніловим покриттям, трибунами, вуличними тренажерами та шаховими столами (2,9 млн грн) на вул. Винниченка, 4;
• мультифункційний майданчик для гри у футбол та баскетбол з резиновим покриттям і трибунами, зоною для воркауту, вуличними тренажерами (2,3 млн грн) на вул. М. Вовчка, 3;
• дитячий майданчик з резиновим покриттям (500 тис грн) та мультифункційний майданчик для гри у футбол і баскетбол (за позабюджетні кошти; 1,1 млн грн) на вул. Чорноморській, 12;
• заміна штучного покриття на міні-футбольному майданчику (1,5 млн. на 2018 рік, вартість цілого проекту — близько 4 млн грн), що на вул. Ковельській, 67.
«Пріоритетом при плануванні облаштування вуличних спортивних зон у Львові є мультифункційність спортивних майданчиків, аби залучити якомога більшу кількість молоді до занять спортом», — зазначив директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій.
Цього року з бюджету міста виділено 9 млн грн на майданчики, які є в підпорядкуванні ЛКП «Спортресурс».
https://youtu.be/8TN7QquMnuU
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі