У Львові відвідувачам дитячого центру пропонують замовити стриптиз-шоу зі свинкою (ФОТО, ВІДЕО)

2021-06-16-151227
2021-06-16-151227

У Львові один із дитячих центрів влаштовує на замовлення «стриптиз-шоу від свинки».


Інформацію про послугу опубліковано на сайті дитячого центру.


Заклад спеціалізується на розвиваючих заняттях для дітей, має міні-садок, ляльковий театр, організовує дитячі дні народження та майстер-класи, а водночас пропонує «дорослі розваги з свинкою Кароліною».


«Незабутній стриптиз шоу від свинки Кароліни! Жартівливий, комічний  стриптиз у виконанні чарівної та незрівнянної свинки Кароліни. Новий та цікавий номер для створення незабутньої атмосфери на святі, який виконує чарівна свинка Кароліна є  дуже популярний за кордоном і сьогодні він вже доступний і для вас!», — зазначається в описі послуги дитячого центру.


Як пояснюється, свинка Кароліна — це ростова лялька, яка танцює еротичне стриптиз шоу впродовж 7–10 хв. Шоу свинки відкривають дві чудові дівчини, які танцюють перед гостями та допомагають Свинці Кароліні у номері надалі. Свинка-стриптизерша роздягається та розважає усіх присутніх, обов’язково під час виступу вона танцює з гостями! Після завершення номеру усі бажаючі можуть зробити з нею чудові фото на згадку про веселе шоу.


«Свинка-стриптизерша зробить незабутнім будь-яке Ваше свято: День народження, весілля, парубоцьку вечірку… Також такого роду шоу стане чудовим та оригіналам подарунком. Жартівливий стриптиз не залишить нікого без посмішки та підніме настрій усім гостям свята. Оригінальне, несподіване, незабутнє та веселе стриптиз-шоу від свинки Кароліни прикрасить Ваше свято, запам’ятається усім присутнім, і не залишить нікого в поганому настрої.  Замовляйте стриптиз-шоу від свинки Кароліни і ваше свято буде незабутнім!», — зазначається на сайті центру.
[gallery link=«file» columns=«7» ids=«285243,285244,285245,285246,285247,285248,285249»]