У Львові викрили масштабний канал контрабанди наркотиків поштою (ФОТО)

Щомісячний обіг становив близько 1 млн грн

Фото: ГПУ

Група осіб, до якої входили жителі різних областей України, організували ввезення наркотичних засобів з країн ЄС до України через митні пости Галицької митниці Держмитслужби з метою подальшого збуту. Для цього вони використовували міжнародний сервіс одного з поштових операторів в Україні, а в документах на відправлення вказували недостовірні дані щодо вмісту. За попередніми даними, щомісячний обіг каналу контрабанди складав близько 1 млн грн. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Наприкінці січня 2022 року на митному пункті пропуску Львів-Поштовий виявлено та оглянуто посилку, яка слідувала з Республіки Польща в Київську область, та в якій знаходились понад півтисячі таблеток з вмістом трамадолу.

У ході проведення обшуку в квартирі одного з учасників групи виявлено та вилучено більше 10 тис таблеток, серед яких медичні препарати із вмістом психотропних речовин та наркотичний засіб екстазі загальною вагою близько 200 г. Вартість вилучених наркотичних засобів і прекурсорів на чорному ринку складає приблизно 1 млн грн.

Наразі, затримано одного з учасників групи в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проводяться заходи щодо встановлення усіх причетних до злочинів осіб.

Фото: ГПУ

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також