У Львові винесено вирок майору військового госпіталя, який вимагав 1000 доларів від пораненого захисника

Суд оштрафував керівника

ФОТО: СБУ

У Львові винесено вирок 50-річному керівнику відділення персоналу та стройового військово-медичного клінічного центру Західного регіону Олександру Іщенку. 50-річний начальник відділу вимагав 1000 доларів від пораненого захисника за звільнення зі служби.  Личаківський районний суд оштрафував його на 51 тис. грн. Про це пише ZAXID.NET.

У липні 2023 року Олександр Іщенко, який очолює відділення персоналу та стройового військово-медичного клінічного центру Західного регіону, виконував обовʼязки голови позаштатної військово-лікарської комісії клініки амбулаторно-поліклінічної допомоги ВМКЦ. 19 липня у своєму службовому кабінеті на вул. Личаківській, 26 він отримав неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США від військового та пообіцяв визнати його обмежено придатним для проходження служби в тилових частинах.

Працівники СБУ та поліції затримали його «на гарячому» під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Читайте також: суд виніс вирок екс-посадовиці Львівської міськради, яка причетна до незаконного виїзду ухилянтів.

У суді Олександр Іщенко свою провину визнав і уклав відповідну угоду з прокурором. Зважаючи на обставини справи, 27 вересня суддя Личаківського райсуду Світлана Леньо визнала майора винним у хабарництві за ч. 2 ст. 369-2 та призначила 51 тис. грн штрафу. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також