У Львові військові капелани освятили воду (ФОТО)

Христос Хрещається!

Сьогодні, 6 січня, на площі Ринок у Львові традиційно відбувся Чин освячення води. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Воду освятили військові капелани різних конфесій, які духовно супроводжують наших військовослужбовців. 

Військовий капелан та капелан Львівської міської ради отець Андрій Сіданич подякував усім отцям і мешканцям за спільну молитву і наголосив, що свячена вода має цілющу силу очищати нас зсередини, а тому її варто споживати, а не занурюватися у неї.

«Сьогодні на центральній площі нашого міста ми можемо разом помолитися до Бога і попросити, щоби Він благословив усіх нас, благословив цю водицю, щоби вона була на зцілення наших душ і тіл. Дякую усім вам за спільну молитву.

Пам’ятаймо, що Богоявлення – це особливий день, коли ми дякуємо Богові за те, що Він завжди залишається з нами. Це свято показує, що Бог приходить і віддає себе в повноті, показуючи всю Пресвяту Трійцю: Бога Отця, Сина і Святого Духа. Тому пам’ятаймо також, що ця традиція занурюватися у воду – не наша, бо вода має очищати нас, найперше, зсередини, тому ми повинні її споживати. Прибігаймо до цієї цілющої води з особливою вірою в Бога і за нашу Україну, за наше військо», - зазначив отець Андрій Сіданич, капелан Львівської міської ради.

Після освячення води, капелани поблагословили та окропили усіх людей, які прийшли на площу Ринок. Опісля отці, традиційно, окропили кабінети Львівської міської ради.

Кожен охочий мешканець міста упродовж дня може прийти на площу Ринок і взяти свяченої води додому. Для цього встановили великий резервуар, об’ємом 1500 літрів.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також