У Львові власників готелів закликають перевіряти справжність документів під час поселення
Рекомендують використовувати «Дію»
Готельний бізнес Львівщини закликають використовувати застосунок «Дія» під час поселення гостей та перевірки їхніх документів, про це повідомили у Львівській ОВА.
У Львівській ОВА відбулась робоча зустріч з представниками готельного бізнесу Львівщини щодо запровадження у їхніх закладах застосунку «Дія», що має на меті пришвидшити реєстрацію гостей.
«Багато українців втратили свої документи чи залишали їх вдома, коли війна застала їх зненацька. Це ще більше вплинуло на те, що ми використовуємо «Дію» в повсякденному житті, адже цифрові документи прирівняні до паперових. Тому готелі в області мають теж зробити крок до людей та інтегруватись з «Дією», щоб пришвидшувати поселення своїх клієнтів», — зазначив заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.
На Львівщині більше ніж 20 готелів запровадили можливість передачі копії цифрових документів за допомогою застосунку «Дія» під час поселення.
Для учасників зустрічі презентували два способи інтеграції з «Дією»:
Перший — валідація, що допомагає перевірити дійсність документа та ідентифікувати особу, а також з’ясувати, чи документ є справжнім.
Другий — шеринг. У готелі за згодою клієнта сканують код для перевірки його документа, а потім отримують його у вигляді метаданих та pdf-файлу.
Як отримати копії цифрових документів — «Дія.QR». Послугу можна отримати, згенерувавши QR на порталі «Дія», щоб клієнти могли подітись копією своїх цифрових документів за допомогою кількох простих кроків.
Як повідомлялося, Мінцифри відкриє доступ до пенсійних посвідчень, посвідок на проживання та шерингу авто в «Дії».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі