У Львові внаслідок сильного вітру стався обвал бокової стіни будинку (ФОТО)
У будинку на вул. О. Степанівни, 32 стався обвал бокової стіни горища. Про це «Варта1» повідомили сьогодні у Залізничній РА.
Зазначається, що ніхто з мешканців чи перехожих не постраждав. Будинок вже обстежили та готують звернення на міську комісію ТЕБ і НС для виділення коштів на ліквідацію аварійної ситуації.
«Сьогодні, внаслідок сильного вітру, обвалилася бокова стіна з горища у будинку на вул. О. Степанівни, 32. Це триповерховий будинок 1905 року. На щастя, ніхто з мешканців чи перехожих не постраждав. Частково стіна, яка впала, пошкодила приміщення, які поруч«, — розповів Ігор Герич, заступник голови Залізничної РА.
На рахунок аварійного будинку готується звернення на міську комісію ТЕБ і НС для виділення коштів.
«Ми вже провели комісійне обстеження будинку за участю представників управління надзвичайних ситуацій і готуємо звернення на міську комісію ТЕБ і НС для виділення коштів, щоб негайно приступити до робіт з ліквідації наслідків обвалу», — додав Ігор Герич.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі