У Львові вночі сталася пожежа у студентському гуртожитку (відео)

Screenshot_1
Screenshot_1

Причини та обставини виникнення пожежі, наразі, з’ясовуються. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Лвьівскьій області. 

10 лютого, о 04:20 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові, на вул. Туган-Барановського. Пожежа виникла в кімнаті на четвертому поверсі п’ятиповерхового студентського гуртожитку. До місця події негайно виїхали пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним номером виклику.

На момент прибуття вогнеборців до місця виклику, з вікон будівлі вибивався густий чорний дим. Від персоналу надійшла інформація про те, що з кімнати, де виникла пожежа вже винесли у важкому стані одного хлопця, у будівлі ще можуть знаходитись студенти. Не гаючи часу, вогнеборці включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та приступили до робіт з порятунку людей і ліквідації загорання. З допомогою спеціальних рятувальних пристроїв, вогнеборці вивели із задимлених приміщень 3 особи, також евакуювали на свіже повітря 20 осіб.

До прибуття медиків до місця виклику рятувальники надали домедичну допомогу хлопцю якого винесли з палаючої кімнати. Потерпілого студента, 2001 року народження, з отруєнням продуктами горіння госпіталізовано у Львівську обласну клінічну лікарню. О 04:3 год.6 вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу, та о 04:39 год. повністю ліквідували, у складі 2-х ланок газодимозахисної служби.

Внаслідок пожежі, вогнем знищено матрац на площі 2 кв. м.

До ліквідації пожежі залучили 21 фахівця особового складу та 5 одиниць спецтехніки.