У Львові вночі виявлено 9 п’яних водіїв (фото)

79014437_2204667779834982_145181808844079104_o
79014437_2204667779834982_145181808844079104_o

Загалом, цієї ночі патрульні оформили 9 протоколів за нетверезу їзду. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

Водій дивно поводився у своєму автомобілі «Opel», у підземному паркінгу на вулиці Під Дубом. У чоловіка були очевидні ознаки наркотичного сп’яніння і, на перший погляд, він потребував медичної допомоги, адже спершись головою на крісло робив дивні рухи руками і був із закритими очима. Лікарі оглянули чоловіка і повідомили, що госпіталізації він не потребує і відмовляється від неї. Згідно камер спостереження, водій заїхав на паркову о 21:43 год. Водій пред’явив посвідчення, яке в базах даних вважалося загубленим. На 31-річного чоловіка склали протокол за керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння та винесли постанову за відсутність необхідних документів. Посвідчення водія вилучили.

Ще один нетверезий водій на автомобілі «Daewoo Lanos» вдарив припаркований автомобіль «BMW 320D» на вулиці Городоцькій і втік у бік центру. Патрульні не дали йому можливості далеко заїхати і зупинили його на тій ж вулиці. У раніше згаданого автомобіля були ушкодження характерні для ДТП. Водій був з вигляду нетверезим і пристрій «Драгер» це підтвердив — 1,89 проміле. Проте він запевняв, що випив вже після автопригоди, а відтак порушив пункт ПДР 2.10.є. Ймовірно, чоловік сподівався уникнути відповідальності, але за це вона ще суворіша. На 27-річного водія винесли постанову за відсутність необхідних документів, та склали протоколи: за скоєну ДТП, за втечу з місця аварії, за керування в нетверезому стані за ч. 4 ст. 130 КУпАП (за рішенням суду штраф 20 400 грн або адміністративний арешт на термін п’ятнадцять діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на термін три роки).

На вулиці Сяйво виявили автомобіль «Volkswagen Golf», який стояв перед світлофором із заведеним двигуном. Вже світилося зелене світло для водіїв, однак транспортний засіб не рушав. Водій сидів із закритими очима, тому здалося, що йому погано. Та вже згодом виявилося — він настільки п’яний, що аж заснув за кермом, зупинившись на червоне світло світлофора. Чоловік отримав постанову за відсутність необхідних документів на керування транспортним засобом та протокол за нетверезу їзду.

А ось до 26-річного водя автомобіля «Nissan Murano» з першого разу не дійшло, що алкоголь і кермо несумісні.
Він перетнув суцільну смугу на вулиці Боднарській і його за це зупинили патрульні. У нього були ознаки алкогольного сп’яніння, однак він так і нездужав продути «Драгер». То втягував повітря в себе, то вигадував інші способи уникнути процедури. На нього склали протокол за нетверезе керування та винесли постанову за порушення ПДР. Чоловіка попередили, що в такому стані за кермо зась. Однак, він не послухав сів за кермо і різко рушив з місця. Патрульні почали наздоганяти порушника, але той не впорався з керуванням і, на перетині проспекту Червоної Калини та вулиці Скрипника, наїхав на бордюр і перевернувся.
Цього разу отримав ще три протоколи: за не виконання вимог про зупинку, за скоєну ДТП та керування в стані алкогольного сп’яніння. Водій викликав евакуатор, а сам пішов пішки додому.