У Львові та області вночі з вогнепальної зброї розстріляли два автомобілі (ФОТО) ОНОВЛЕНО
Сьогодні, 24 січня вночі в Личаківському районі міста Львова та селі Муроване. Пустомитівського району було розстріляно два автомобіля з вогнепальної зброї.
Близько першої години ночі у Львові в Личаківському районі на вулиці Сковороди 15, було чути постріли.
Про це повідомили очевидці, користувачі Інтернет-спільноти Варта-1. Невідома особа розстріляла чергою з вогнепальної зброї припаркований автомобіль «LAND ROVER» і втекла з місця події.
З гільз, які виявлено на місці події видно що це калібр 7,62, серії АК.
Цієї ж ночі, 24 січня о 00:20 в Пустомитівському районі, с. Муроване, на вулиці Будівельна 8 повідомили, що невідомий розстріляв автомобіль марки «ВАЗ 2110», також з вогнепальної зброї і втік з місця події.
«- Внаслідок пострілів ніхто з людей не постраждав. Мотиви даної події поки що невідомі. До третьої години ночі на місці працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронцями прийнято всіх заходів для розшуку і нейтралізації суспільно-небезпечного злочинця. Проводяться експертизи. Стосовно пошуку зловмисника ввели спеціальний захід під кодовою назвою «Сирена», який вводяться в дію при надходженні сигналу про появу на території області, міста озброєного злочинця, що становить підвищену суспільну небезпеку.» - про це повідомив кореспонденту Варта -1 голова ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич, який прибув на місце події.
За підозрою у скоєнні даних злочинів розшукується автомобіль марки ВАЗ 21104, синього кольору, 2005р.в., номер державної реєстрації ВС0727ВА.
При виявленні даного автомобіля прохання повідомити на номер 102.
(анонімність гарантується)
ОНОВЛЕНО
Станом на 13.30. автомобіль Ваз 21104 який розшукували знайдено поліцією, наразі працює слідчо-оперативна група.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Проректора військової академії з Хмельницького звільнили з посади за зловживання та перевели в підрозділ ДПСУ на Сході країни
Посадовець залучав підлеглих до будівництва власного двоповерхового будинку на околиці Хмельницького
НАБУ готує екстрадиційний запит щодо Міндіча
Слідство співпрацює більш ніж із десятьма міжнародними юрисдикціями для отримання інформації про фінансові транзакції, рахунки та майно фігурантів
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі