У Львові водія вантажівки притягнули до відповідальності за забруднення дороги щебенем
Через ненадійне кріплення вантажу щебінь розсипався на проїжджій частині, створивши значну перешкоду для руху транспорту.
У Львові патрульні поліцейські притягнули до відповідальності водія вантажівки, який створив аварійну ситуацію та забруднив проїжджу частину, розсипавши щебінь. Про це інформує патрульна поліція Львівської області.
Інцидент стався вчора вдень на вулиці Пасічній. Водій самоскида не переконався у надійності кріплення свого вантажу, внаслідок чого щебінь почав висипатися на дорогу під час руху.
Розсипаний вантаж простягався на 75 метрів завдовжки і мав понад сім метрів завширшки, що створило суттєву перешкоду та небезпеку для інших учасників дорожнього руху.
Патрульні оперативно прибули на місце, забезпечили регулювання та безпеку руху, а також викликали відповідні комунальні служби для негайного розчищення дороги.
На водія самоскида було складено протокол за частиною 1 статті 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Забруднення проїжджої частини та створення перешкоди для руху).
Правоохоронці нагадують водіям вантажного транспорту про необхідність завжди перевіряти надійність кріплення та покриття вантажу перед початком руху.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Військовий ЗСУ та експерт назвали ознаки підготовки до ймовірного наступу з Білорусі
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Загинув військовослужбовець з Львівщини Андрій Мельник
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
Коментарі