У Львові водій в’їхав у острівець безпеки (фото)
Вчора, 10 серпня, близько 20 год., на вулиці Любінській, виїжджаючи з АЗС, що на перехресті вулиць Любінська та Садова, водій «Ауді» здійснив наїзд на острівець безпеки. Про це інофрмує кореспондент «Варта1» Володимир Садовий.
Водій пошкодив вказівник та продовжив рух. Його наздогнала служба охорони та викликала поліцію.
Поліція встановила, що водій, попередньо, перебуває у стані алкогольного сп’яніння, у водія був виражений запах алкоголю та неадекватні дії. Авто евакуювали, а водія доправили у райвідділ.
Фото: «Варта1»
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі