У Львові водій в'їхав у стіну будинку
Його госпіталізовано в реанімаційне відділення.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 26 березня о 23.45 на вулиці Богдана Хмельницького у Львові, пише відділ комунікації поліції Львівської області
Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля «Шкода Фабія», 23-річний львів’янин, виїхав за межі проїзної частини дороги, скоїв наїзд на металеві парапети, після чого в’їхав у стіну будинку.
Водія госпіталізовано в реанімаційне відділення з діагнозом: «політравма, алкогольне сп’яніння».
Поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального проводження.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі