У Львові водій маршрутки майже рік кермував без водійських прав
Суд позбавив водія маршрутки прав через нетверезу їзду

Водій маршрутки, який майже рік кермував транспортним засобом без водійських прав, працював на приміському маршруті №111. Про це повідомив керівник департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.
Львівські патрульні кілька днів тому під час проведення профілактичних заходів з безпеки перевезень, виявили на вул. Виговського водія громадського транспорту, якого через нетверезу їзду суд ще в січні цього року позбавив водійських прав. Однак, 50-річний чоловік не здав документів та продовжував кермувати маршруткою.
«Рішення Жовківського районного суду вступило в законну дію ще у січні цього року, а 50-річний водій його проігнорував і продовжив кермувати транспортними засобами, не здавши документу.
Патрульні вилучили у нього картку водія і винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом будучи позбавленим посвідчення водія) КУпАП.
В діях громадянина вбачалися ознаки порушення ст. 382 (Невиконання рішення суду) КК України. Його супроводили у відділ поліції для встановлення обставин», - додали у патрульній поліції.
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
- Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
- У Львові переселенець палив автівки цивільних перед тим чіпляючи на них номерні знаки ЗСУ
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
- Львівщина сьогодні прощається з військовослужбовцем, який трагічно загинув після повернення з війни
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
Коментарі