У Львові водій під наркотичним сп'янінням зніс металевий паркан

35-річний чоловік був без прав і вже вдруге за рік спричинив ДТП.

Сьогодні, 21 липня близько 7:10 ранку на вулиці Городоцькій у Львові 35-річний водій під дією наркотиків протаранив паркан біля пішохідної доріжки. Про це повідомляє Lviv.media з посиланням на патрульну поліцію Львівщини.

Як розповіли у патрульній поліції, виклик до них надійшов о 7:40 ранку. Коли вони приїхали, то водій був на місці. Після перевірки з`ясувалося, що він вдруге у 2025 році сів за кермо без водійського посвідчення. А цього разу патрульні виявили у водія ознаки наркотичного спяніння. На чоловіка склали три адмінпротоколи.

На нього склали декілька протоколів — були ознаки наркотичного спяніння, але від проходження огляду у медичному закладі він відмовився. Склали ще протокол за статтею 124 Кодексу України про адмінпорушення— це порушення ПДР, що призвело до ДТП і склали протокол за частиною п`ятою статті 126 Кодексу України про адмінпорушення — водій вдруге протягом року сів за кермо без права керування, тобто він взагалі посвідчення водія не отримував”, — уточнили патрульні.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  5. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері