У Львові водій збив двох пішоходів (ФОТО)
Люди переходили дорогу в межах пішохідного переходу
Ввечері 14 грудня, близько 19.00, на перехресті вулиць Вулецької та Зеленої у Львові сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомили 15 грудня у прес-службі поліції Львівської області.
Водій автомобіля «Nissan Rogue», 27-річний львів’янин, здійснив наїзд на двох місцевих жительок-пішоходів, віком 61 та 62 роки, які перетинали дорогу в межах пішохідного переходу.
Внаслідок ДТП літні жінки отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці встановлюють обставини події.\
Як повідомлялося раніше, жителів Львівщини закликають допомогти розшукати водія, який збив людину і втік
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі