У Львові водійка збила 17-річну дівчину та в'їхала в автобус
37-річна львів’янка за кермом автомобіля Volkswagen ID UNYX здійснила наїзд на 17-річну дівчину
Дорожньо-транспортна пригода сталася у четвер, 23 квітня, близько 14:00 на вулиці Городоцькій у місті Львові. Про це повідомили у поліції Львівської області.
За попередніми даними, 37-річна львів’янка за кермом автомобіля Volkswagen ID UNYX здійснила наїзд на 17-річну дівчину, після чого некероване авто протаранило автобус Mercedes-Benz.
Внаслідок зіткнення неповнолітня пішохідка отримала травми різного ступеня важкості. Потерпілу з місця аварії госпіталізували до однієї з львівських лікарень для надання необхідної допомоги.
Наразі поліцейські встановлюють усі обставини та деталі інциденту, що призвели до травмування дитини.
За фактом аварії слідчі Львівського районного управління поліції №1 вже відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху. Винуватиці ДТП загрожує до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами. Слідчі дії тривають.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У центрі Львова 14-річний підліток на електросамокаті збив 2-річну дитину (ФОТО, ВІДЕО)
Водій електросамоката, 14-річний львів’янин, здійснив наїзд на дворічну дівчинку
На Львівщині у ДТП загинув 63-річна водійка автомобіля
Водійка автомобіля Hyundai Elantra, 63-річна львів’янка, не впоралася з керуванням і в’їхала у відбійник
У ДТП біля Львова загинула водійка автомобіля (ФОТО)
Бригада екстреної медичної допомоги понад 40 хвилин проводила реанімаційні заходи, однак врятувати життя постраждалої не вдалося
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі