У Львові водійка скоїла ДТП з постраждалими (ФОТО)
На вулиці Тракт Глинянський, водійка автомобіля Chrysler 200 здійснила наїзд на 87-річну жительку Львова
24 лютого, близько 18.35, на вулиці Тракт Глинянський у Львові, водійка автомобіля Chrysler 200, 43-річна львів’янка, здійснила наїзд на пішохода, 87-річну жительку Львова.
Внаслідок ДТП літня жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена у лікарню. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Коментарі