У Львові волонтерка спільно з активістами затримала п'яного водія (ВІДЕО)
Сьогодні, 17 квітня у Львові водій автомобіля марки Opel підрізав машину волонтерки, голови спілки «Об'єднання добровольців», Олени Живко.
Як зазначила сама Олена Живко у коментарі редакції, в центрі Львова її автомобіль підрізав водій автомобіля марки Opel, який помчав на шаленій швидкості. Вона спільно з хлопцями добровольцями, з якими в той момент їхала, зателефонувала до поліції.
Жінка вирішила наздогнати порушника, оскільки за її словами, він їхав на шаленій швидкості наражаючи на небезпеку дітей, які були на зупинці і інших учасників дорожнього руху.
На вулиці Горбачевського добровольці наздогнали порушника, заблокували йому дорогу і передали патрульним, що прибули на місце події. Водій був у стані сильного алкогольного сп'яніння.
Правоохоронці склали на водія постанову по 130 статті КК України (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).
https://www.facebook.com/elenalviv/videos/2055217297851853/
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі