У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)

Львів

Львів’янка впала з балкону житлового будинку разом із бетонною брилою

У місті Львові на вулиці Хорватській, 3 стався капітальний обвал конструкції балкону загального користування на першому поверсі. У момент обвалу на балконі перебувала мешканка будинку, яка впала вниз разом із бетонною брилою, після чого зверху на неї впала друга частина залізобетонної конструкції.

Про це повідомила на Гарячу лінію міста Львова у ФБ львів’янка Nadiya Velychko, яка додала світлину з місця події.

Як зазначається у повідомленні, «внаслідок події потерпіла отримала тілесні ушкодження (забої) та зазнала важкого психологічного шоку. На місце події були викликані екстрені служби: бригада швидкої медичної допомоги (медична довідка є) та екіпаж Національної поліції (виклик зафіксовано в КУПП від 17.05.2026). 18 травня 2026 року представники балансоутримувача ЛКП Варшавське прибули на місце події, проте аварійного акту огляду не склали. Замість проведення капітальних та безпекових робіт, вони обмежилися тимчасовим підпиранням залишків конструкції та усно заявили, що ремонт аварійного майна спільного користування мешканці мають проводити за власні кошти».

У дописі наголошується, що «поточна ситуація загрожує руйнуванням інших балконів будинку та несе пряму небезпеку для життя мешканців які живуть зі входом в квартиру по балкону».

Читайте також: У Львові дитина на самокаті в'їхала в автомобіль “Toyota”

У відповідь на звернення на Гарячу лінію міста Львова, в Шевченківській районній адміністрації повідомили, що «тимчасово виконано ремонт балкону з деревʼяних конструкцій для безпечного пересування мешканців. Коли будуть виділені кошти на капітальний ремонт, буде влаштовано балкон зі залізобетону за умови участі співвласників будинку у фінансування робіт (20 %) згідно з програмою підтримки співвласників багатоквартирних будинків».


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

ІВ
ІГОР ВОВЧАНЧИН

Там, на куті, є камера відеоспостереження !!! Може хтось перегляне???

ВЧ
Віра Чазова

От цікаво, невже ніхто з мешканців не бачив,що балкон у аварійному стані,чому доки не станеться найгірше,ніхто і не "слухається"?

КО
Котович Олена

Я та жінка яка впала з того балкону Це просто жах.Жодної відповідної реакції з боку відповідних служб не побачила.А сам той факт що ще до обвалу було два звернення написані сином щодо аварійного стану балкону багато про що говорить.Дана конструкція є не меньше аварійною і становить загрозу для життя і здоров'я людей зокрема неповнолітніх дітей.Так як в мене багатодітна сім'я.Прошу втрутився в ситуацію і допомогти з її вирішенням

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
  3. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  4. Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
  5. Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні

Найчитаніше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
  3. У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
  4. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим