У Львові вразило струмом підлітка, який катався на даху поїзда

Львів Нещасні випадки Новини

Юнака госпіталізували

У Львові вдарило струмом 13-річного хлопця, який катався на даху поїзда. Юнака госпіталізували до лікарні Святого Миколая з опіками кисті.

Про це повідомила речниця Львівського обласного центру екстреної медицини Тетяна Андрєєва, пише Tvoemisto.tv.

Мешканець Житомирщини близько 14:00 на вул. Зеленій заліз на вагон-цистерну. Саме там він і отримав ураження електричною дугою.

Раніше повідомлялося, на Тернопільщині 13-річний хлопчик отримав смертельне ураження струмом йдучи по вулиці міста

Як зазначила речниця, попередньо, ураження у хлопця – середньої тяжкості. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  2. У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
  3. У більшості українських прокурорів з інвалідністю після перевірки діагноз не підтвердився - дані прокуратури
  4. На Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув пішохід
  5. Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту

Найчитаніше

  1. На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
  2. У Львові СБУ затримала гендиректора та завідувачку відділення стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства ЛМР
  3. У Львівській області прийомний батько систематично ґвалтував падчерку
  4. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  5. У Винниках серед білого дня було скоєно розбійний напад на водія Mercedes-Benz