У Львові врятували чоловіка під час пожежі в п'ятиповерхівці
На Дніпровській вогнеборці по драбині винесли власника квартири з 4-го поверху
Вчора, 19 листопада, у Львові на вулиці Дніпровській сталася пожежа в багатоквартирному будинку. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося врятувати власника квартири. Про це повідомляє ДСНС Львівщини.
Повідомлення про займання у п'ятиповерхівці надійшло до Служби порятунку «101» о 18:45. Вогонь спалахнув у квартирі на четвертому поверсі.
На момент прибуття рятувальних підрозділів з вікон помешкання вибивався густий дим. Оскільки двері були зачинені, вогнеборці потрапили всередину квартири за допомогою висувної драбини.
Під час розвідки у сильно задимленому приміщенні надзвичайники виявили чоловіка – власника квартири, 1969 року народження. Рятувальники негайно винесли його на свіже повітря та передали бригаді медиків.
Після огляду лікарями постраждалого було госпіталізовано до лікувального закладу.
Пожежу, де горіли речі домашнього вжитку, вдалося локалізувати о 18:55, а повністю ліквідувати о 19:10.
До гасіння залучалося 10 рятувальників та 3 одиниці спеціальної пожежно-рятувальної техніки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі