У Львові вшановують пам’ять начальника військового госпіталю, який помер від коронавірусу (фото)

Сьогодні, 26 червня, відбулася заупокійна свята літургія у 9 день із дня смерті начальника Львівського госпіталю Івана Гайди.

Про це написав, у «Facebook», ректор академії Сухопутних військ Павло Ткачук.

"Сумна подія зібрала нас у храмі Архистратига Михаїла. Сьогодні офіцери та курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного разом Преосвященнішим владикою Степаном Сусом згадали в молитвах нашого товариша, видатного лікаря, справжнього офіцера полковника медичної служби Івана Гайду.

Минає дев’ять днів, як його немає з нами. Але пам’ять про нього жива, як і жива наша вдячність за його жертовну працю в ім’я збереження здоров’я військовослужбовців", — йдеться в дописі.

 

[gallery link=«file» ids=«202594,202595,202596,202597,202598,202599,202600,202601,202602»]

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю