У Львові вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні
Учасники заходу покладуть квіти та лампадки до могил Володимира Бойківа, Юрія Вербицького, Андрія Дигдаловича, Богдана Ільківа, а також генерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка
У п’ятницю, 20 лютого, о 16:00 на полі почесних поховань №67 (вул. Мечникова, 33) відбудуться памʼятні заходи, аби разом віддати шану Героям Небесної Сотні. Про це повдіомляє Львівсько ОВА.
Учасники заходу покладуть квіти та лампадки до могил Володимира Бойківа, Юрія Вербицького, Андрія Дигдаловича, Богдана Ільківа, а також генерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка. Опісля відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України та екуменічна панахида.
«Усі ми пам’ятаємо початок війни. Не у 2022 році. Вона почалась ще 12 років тому, у лютому 2014-го, коли у Києві на Майдані загинули Перші. Герої Небесної Сотні. Тоді воля і гідність для нас стали ціллю у важкій боротьбі, що триває. У п’ятницю, на Личаківському кладовищі, ми не тільки вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, а й засвідчимо, що їхня жертва не була даремна!» — повідомив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА Юрій Горун.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі