У Львові встановлять пам'ятний знак Січовим Стрільцям
Сьогодні, 10 квітня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято рішення «Про погодження встановлення пам’ятного знака для вшанування пам’яті Січових Стрільців, які загинули у грудні 1918 року, обороняючи північні околиці Львова, та проведення благоустрою прилеглої території на вул. Польовій, 29». Про це інформує прес-служба ЛМР.
«У межах програми щодо річниці ЗУНР пропонується встановлення різних знаків і пам’ятників. Кілька засідань виконавчого комітету тому ми ухвалили рішення про те, що на вул. Городоцькій має бути пам’ятний знак. Є активні групи і спілки, які просять встановити пам’ятник Євгену Петрушевичу, є ті, які просять встановити на вул. Листопадового Чину. У тому числі активісти мали прохання встановити й у цьому північному районі, тому що там були також пам’ятні бої. Сьогодні виконком, власне, дав дозвіл на те, що можна розробити такий знак», - зазначив начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі