У Львові ввечері громадський транспорт перестав курсувати: причина
Йдеться про трамваї та тролейбуси
Сьогодні вночі, 19 жовтня, частина Львова буде без електроенергії. Станом на 20:30 год., трамваї та тролейбуси почали з’їжджати з маршрутів в депо.
Про це повідомили голова транспортної комісії Ігор Зінкевич та «Львівобленерго».
«Чесно кажучи не розумію чому так швидко почати це робити (виключення електроенергії з 00:00 по 06:00 год.) і без попередження, але в управлінні транспорту обіцяють, що не всі з’їдуть (ред. — електротранспорт), а частину залишать, щоб люди могли добратися додому», — йдеться у повідомленні Зінкевича.
У «Львівобленерго» зазначили, що надати інформацію про точні адреси та вулиці, де буде відсутня електроенергія, немає можливості з міркувань безпеки.
"У зв’язку із ремонтними роботами в електромережах сьогодні з 00:00 год. до 6:00 год. можливі перерви в електропостачанні частини міста Львова.
Уточнити інформацію за вашим особовим рахунком і адресою можна в кол-центрі ПрАТ «Львівобленерго» 0-800-30-15-68; 067-333-15-68; 050-460-15-68; 093-170-15-68; (032) 290-75-68", — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, частина Львова сьогодні вночі буде без електропостачання.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі