У Львові виявили останки загиблих у 1939 році солдатів Війська Польського

Дослідники знайшли польські військові гудзики та речі індивідуального вжитку

У Львові, на території колишнього цвинтаря в мікрорайоні Збоїща, тривають пошукові роботи українсько-польської експедиції. Завдання дослідників — ексгумувати та перепоховати останки солдатів Війська Польського, які загинули у 1939 році, захищаючи Львів від німецьких військ. Про це повідомили у Міністерстві культури та стратегічних комунікацій. 

Як повідомили у Міністерстві, станом на 14 серпня дослідники виявили поховальну яму з останками загиблих. Наразі промарковані рештки шести осіб, але робота ще триває, і точна кількість буде встановлена після додаткового вивчення.

Окрім останків, на місці ексгумації знайдено польські військові гудзики, фрагменти протигаза та один ідентифікаційний жетон. Ці знахідки допоможуть у розпізнаванні загиблих.

До експедиції залучені профільні інституції України та Польщі. Роботи проводяться з метою гідного перепоховання воїнів.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також