У Львові викрили чоловіка, який знущався з собак
Правоохоронці встановили особу – ним виявився 56-річний львів’янин.
У пʼяницю, 18 липня львівські поліцейські під час моніторингу соцмереж виявили публікації про жорстоке поводження з тваринами. Авторка посту повідомила, що у квартирі на вулиці Кос-Анатольського чоловік регулярно б'є своїх собак, не годує їх, не вигулює, а кілька новонароджених цуценят загинули. Про це повідомляє поліція Львівської області.
Правоохоронці встановили особу власника – ним виявився 56-річний львів’янин. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами.
Санкція статті передбачає покарання — від обмеження волі до трьох років або позбавлення волі на такий самий термін, із можливістю конфіскації тварин.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Львів'янка здобула "срібло" на Всесвітній Універсіаді з фехтування
Анна Максименко стала віцечемпіонкою Всесвітньої Універсіади в Німеччині.
Рятувальники врятували велосипедиста, якому кермо пробило ногу
За допомогою спеціального інструменту вони обережно відрізали частину керма велосипеда, що дозволило звільнити ногу хлопчика.
На Львівщині вбили двох козуль
Браконьєри вбили самця та самку козулі у мисливських угіддях урочища «За Лісом»
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Львові пʼяна водійка спричинила ДТП з трьома потерпілими (ФОТО)
Коментарі