У Львові викрито двох учнів, які вчинили диверсію (ФОТО)
Підозрювані підпалили за допомогою легкозаймистої суміші об’єкт залізниці у Львові
У березні цього року мешканець Тернопільщини, під час пошуку заробітку у Telegram-каналах, погодився на пропозицію представника рф, яка полягала у здійсненні підпалів релейних залізничних шаф. Про це інформує Офіс Генерального прокурора.
Для реалізації протиправного плану фігурант залучив свого товариша.
У визначений день підозрювані підпалили за допомогою легкозаймистої суміші об’єкт залізниці у Львові та зафіксували це на відео аби відзвітувати перед «роботодавцем».
Зловмисників оперативно затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Під час обшуків за їх місцем проживання вилучено мобільні телефони, які підтверджують факт причетності до вчиненого.
Мешканцям Тернопільщини та Запоріжжя інкримінують закінчений замах на вчинення диверсії (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 113 КК України).
За даними поліції Львівщини, затримані - двоє учнів одного з львівських професійних училищ – 17-річний мешканець Тернопільської області та житель Запоріжжя віком 18 років. Підлітки були затримані у Львові під час підпалу релейної шафи Укрзалізниці. У поле зору ворожих спецслужбістів вони потрапили під час пошуку легких заробітків у одній з соціальних мереж.
varta1.com.ua: Новини
Львів’ян закликають утриматися від відвідування та вигулу тварин у парках через обробку від кліщів
У разі несприятливих погодних умов графік обробки можуть коригувати
Обірвався земний шлях воїна з Львівщини, який з 2014 року захищав Україну
Перемишлянська громада 29 квітня зустрічає свого Героя — Ткаченка Ігоря Леонідовича, жителя села Коросно
На Львівщині чоловік погрожував підірвати власного батька (ФОТО)
Правоохоронці встановлюють походження гранати, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі