У Львові вилучено рекордну партію героїну (фото)
Сьогодні, 5 січня, у Львові вилучено рекордну партію героїну — понад 1 тонна наркотику з Пакистану на 2,3 млрд грн. Про це повідомила Ірина Венедіктова, Генеральний прокурор України, на сторінці у «Facebook».
"Блискавична спецоперація Львівської обласної прокуратури спільно з обласним управлінням СБУ, ГУ БКОЗ СБУ із залученням спецпідрозділу «Альфа» — у ході обшуку на складі у Львові вилучено понад 1 тонну героїну.
Наркотичний засіб був контрабандно ввезений з Пакистану через Морський торговельний порт «Південний» та переміщений по території України і розмитнений у Львові під виглядом харчових продуктів. Героїн був розфасований приблизно по 5 кг і захований в пачки з рисом", — йдеться у дописі.
Зазначається, що правоохоронці затримали «на гарячому» чотирьох громадян Туреччини.
Наразі, встановлюються інші особи, причетні до наркотрафіку.
Орієнтовна вартість такої партії героїну на «чорному ринку» — понад 2,3 млрд грн. Наркотик планували переправити до країн Євросоюзу під виглядом дипломатичного вантажу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі