У Львові вирішили змінити маршрут автобуса № 52
На маршруті будуть працювати низькопідлогові автобуси в достатній кількості для забезпечення інтервалу руху біля 10 хвилин.
Про це, на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook», написав радник міського голови Львова з питань транспорту Андрій Білий.
За його словами, у місті існує гостра проблема з громадським транспортом на вулицях Городоцька та Варшавська.
«Є маршрут 28, який курсує за маршрутом »Рудно–вул. Варшавська. Минулого року, ще в грудні, була ідея запустити нові низькопідлогові автобуси за цим маршрутом, але була необхідність змінити маршрут. Це катигорично не підтримали мешканці частини Рудно, тому все лишилось як є", — зазначає Білий.
Але проблема з громадським транспортом на вулицях Городоцька та Варшавська лишилися.
«Тому, до 1 вересня плануємо змінити маршрут № 52, щоб він курсував від »АС Західна до вулиці Варшавської«. На маршруті будуть працювати низькопідлогові автобуси в достатньої кількості, для забезпечення інтервалу руху біля 10 хвилин», — пояснив чиновник.
Натомість, автобуси № 28 будуть курсувати за звичним маршрутом.
Андрій Білий також зазначив, що за новою схемою автобуси № 52 будуть дублювати маршрут автобуса № 28.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі