У Львові визначали переможця у конкурсі «Найкращий двірник Львова–2019»

У Львові стає доброю традицією відзначати кращих двірників міста з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Отож, цього року Львівська міська рада вчергове оголосила конкурс «Найкращий двірник Львова–2019». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.



Конкурс «Найкращий двірник Львова–2019» тривав з 1 до 14 березня: перший етап конкурсу — люди подавали кандидатури, другий етап — голосування за подані кандидатури. Голосування відбувалося на «Facebook»-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». Участь у голосуванні взяло близько 500 людей. Відрив переможця від найближчого конкурента становив 6 голосів.

«Це дуже приємний конкурс. У нас часто критикують двірників за те, що погано прибрана територія. Однак, як засвідчує конкурс, у місті є щонайменше 156 двірників, роботою яких мешканці не просто задоволені. Мешканці готові були витратити свій час, щоб подати кандидатури своїх двірників і проголосувати за них, щоб їхню роботу було відзначено.

Отож, переміг пан Володимир Катинський, за якого проголосувало 64 особи. Уявіть, він прибирає один будинок. Отож, з цього будинку за нього проголосувало 64 людини — це дуже гарна підтримка«, — розповів Андрій Толстой, головний спеціаліст відділу «Гаряча лінія міста», адміністратор »Facebook"-сторінки ГЛМ.

Переможець конкурсу «Найкращий двірник Львова–2019» Володимир Катинський (1947 року народження) — двірник ЛКП «Балатон-409» Шевченківської районної адміністрації, працює двірником з 2006 року. Пан Володимир прибирає будинок № 4 (1−3 під’їзди) на вул. Мазепи та прибудинкову територію. Від мешканців будинку неодноразово отримував подяки за якісну і сумлінну роботу, а від ЛКП «Балатон-409» був нагороджений грамотами.

«Двірником я працюю вже 12 років. Прибираю Шевченківський район. Я й гадки не мав, що попаду сюди, а про те, що виграю цей конкурс і стану найкращим двірником 2019 року, навіть не думав. Звісно, кортить побачити світ, бо ми вже не молоді, всяке може трапитись. Може поїду в Краків, бо я там народився, а 1951 році нас переселили. А може комусь подарую путівку, бо ще не знаю, як поїду, бо не маю закордонного паспорта. Якщо поїду у подорож, то зі своєю дружиною», — каже Володимир Катинський.

Довідково: сьогодні, 17 березня, відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Звичайний папір розкладається за 2 роки. Консервні банки — за 10 років. Викинуті батарейки — років за 100. Пластикові пляшки — за 200, а алюмінієві банки — за 500 років, але найдовше «живе» скло. Щоб воно «зникло» самостійно, потрібно близько 1000 років.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також