У Львові вже вакциновано понад 20 тис людей
Сьогодні у Львові вакцинували 293 особи. Про це інформує пресслужба ЛМР.
Сьогодні щеплення отримали 293 особи: 3 медики міських медичних закладів; 2 медики обласних медичних закладів; 7 медиків приватних медичних закладів; 26 осіб поважного віку (65+ та 80+); 26 соціальних працівників; 28 освітян; 2 військовослужбовці; 31 особа, що забезпечує життєдіяльність міста; 25 маломобільних людей та 17 осіб, що доглядають за ними; 126 представників спецшкіл, інтернатних закладів і будинків для людей поважного віку.
Загалом щеплення від коронавірусу у Львові вже має 20 741 особа (з них фахівці медичних закладів: 2245 — міських; 3623 — обласних, та 4112 — приватних; 186 громадських діячів; 3111 осіб поважного віку (65+ та 80+), 911 військовослужбовців, 672 соціальних працівники, 4220 освітян, 37 маломобільних людей та 25 осіб, що доглядають за ними; 88 осіб, віком 18+; 1087 осіб, що забезпечують життєдіяльність міста; 148 працівників критично важливих структур державної безпеки; 276 представників спецшкіл, інтернатних закладів і будинків для людей поважного віку.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі