У Львові з 8 грудня курсуватиме соціальний автобус для безхатченків

Упродовж зими автобус возитиме безхатченків до закладів, де вони зможуть помитися і поїсти

фото ілюстративне з відкритих джерел

У Львові запровадили нову послугу для бездомних – соціальний автобус.

Як повідомили у ЛМР, щотижня упродовж зими автобус безоплатно возитиме бездомних людей до закладів, де вони зможуть отримати весь комплекс соціальних послуг. Це і харчування, і медичний огляд, і санітарно-гігієнічні послуги та можливість отримати одяг чи взуття.

Зокрема, виконком Львівської міськради затвердив рішення про здійснення безкоштовних перевезень бездомних осіб до місць надання соціальних та інших послуг.

«Враховуючи зимовий період і також те, що в нас є як комунальні, так і іншої форми власності заклади, які надають соціальні послуги бездомним, пропонуємо раз на тиждень впродовж грудня-лютого безкоштовно возити їх до тих місць, де вони зможуть отримати соціальні та інші послуги», – пояснив Олексій Неділя, в. о. керівника управління соціального захисту Львівської міської ради.

Уже цієї п’ятниці, 8 грудня, автобус повезе бездомних людей до «Оселі» у Винниках, де вони зможуть отримати весь комплекс соціальних та інших послуг.

Читайте також: на Київщині безхатько за один день влаштував дві пожежі у п’ятиповерхівці.

Сьогодні на території Львівської громади є кілька центрів як комунальної, так й інших форм власності, які надають необхідні для бездомних людей послуги, серед яких: Філія соціальної роботи з бездомними Комунальної установи змішаного типу Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело», Львівська міська громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», «Дім милосердя» згромадження братів Альбертинів Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької церкви та інші.
varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також