У Львові з вікна шостого поверху житлового будинку впала жінка
Від травм, отриманих внаслідок падіння, потерпіла померла у лікарні. Про це повідомляє відділ комунікації подіції Львівської області.
У Франківське відділення поліції 5 серпня надійшло повідомлення про те, що з вікна одного із будинків на вулиці Володимира Великого випала людина.
Правоохоронці попередньо встановили, що потерпілою є 27-річна жителька Івано-Франківської області, яка винаймала квартиру у цьому будинку. Вона, її співмешканець та їх знайомий вживали алкогольні напої. Близько 02.00 жінка пішла спати, а чоловіки залишилися на кухні. За словами 30-річного співмешканця, десь через годину він зайшов до кімнати і не виявив там потерпілої. Визирнувши через відчинене вікно, чоловік побачив її на землі біля будинку.
Жінка була доставлена до лікарні з численними тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості. Від отриманих травм вона померла.
Працівники поліції з’ясовують обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі