У Львові з вулиць прибрали електросамокати сервісу Bolt
Компанія Bolt зупинила прокат самокатів після того, як міськрада затвердила нові вимоги
![](/uploads/media/54/8d/548d14ca2a204834710ac01861c8dd9a_w640.jpg)
З львівських вулиць прибрали електросамокати сервісу Bolt. Ймовірною причиною цього стало те, що компанії, які надають в прокат транспорт, тепер мають сплачувати гроші за оренду місць, передає «Еспресо».
Кількість самокатів сервісу Bolt почала значно зменшуватись з вулиць Львова після того, як у міськраді затвердили перелік місць для вивантаження та паркування транспорту такого типу у Львові. Так компанії Bolt та E-Wings зобов’язали укласти відповідні угоди з управлінням комунальної власності та сплачувати до міського бюджету гроші за оренду цих місць.
До слова, в інших містах України прокат самокатів й надалі функціонує у звичному режимі з достатньою кількістю транспорту.
У компанії Bolt прокоментували ситуацію:
«Щоб безпечно пересуватися містом на електросамокаті в будь-яку погоду, важливо щоб транспортний засіб був в гарному технічному стані. А для цього його потрібно доглядати і вчасно обслуговувати. Технічне обслуговування означає перевірку справності основних систем електросамоката. Команда Bolt регулярно перевіряє стан всіх електросамокатів, щоб переконатися, що їздити на них безпечно і зараз у Львові проводить планове технічне обслуговування самокатів. Тож електросамокати Bolt найближчим часом повернуться на вулиці міста.»
Читайте також: у Львові обмежать швидкість руху електросамокатів.
«Вчора зранку на все місто було лише 3 самокати, до обіду вже два, а до вечора сервіс повністю вимкнули. В підтримці оператора спочатку порадили »слідкувати на картою«, а пізніше заявили про »тимчасові незручності« і відмовились називати причину закриття сервісу. Після цього в додатку цей розділ став неактивним. В Києві та Франківську самокати станом на вечір 1 квітня продовжують працювати з їх великою кількістю на вулицях», - зазначили у ГО «Зручне місто».
![](/uploads/media/a2/dc/a2dcd09d859d6c93624b1e35faa9a4ca_w640.jpg)
![](/uploads/media/cd/5a/cd5a4b781b2b8062d6a8e6b416bf10ef_w640.jpg)
![](/uploads/media/a4/f3/a4f3b36e5bd0da5da1eb9d990a86af7a_w640.jpg)
Якою буде погода у Львові та області завтра, 3 квітня
Прогноз погоди
![](/uploads/media/12/42/1242daf334787bf367659367d319f50e_w640.jpg)
Завтра Львів попрощається з наставником курсантів Національної академії Сухопутних військ, Захисником України Юрієм Ярішем
Об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок
![](/uploads/media/0a/03/0a0369e630f98bbaf6bf2edaa152f21d_w960.jpg)
Уряд ухвалив приєднати Українську академію друкарства до Національного університету «Львівська політехніка»
Українська академія друкарства стане інститутом у складі Львівської політехніки