У Львові з вулиць вже прибрали понад 90 покинутих авто

Львів

Рішення про їх переміщення було прийнято раніше на комісії з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів на території Львівської громади

Цього тижня з вулиць Львова на арештмайданчик поліції забрали ще 5 занедбаних транспортних засобів, які стояли впродовж тривалого часу без руху, заважали людям та порушували правила благоустрою. Про це інформує ЛМР.

Рішення про їх переміщення було прийнято раніше на комісії з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів на території Львівської громади.

Покинуті автомобілі простояли без руху орієнтовно від трьох до шести років за такими адресами: вул. Антонича, 14, вул. Хоткевича, 22, 24 та 50 і вул. Наукова, 62.

Перед переміщенням, відповідно до процедури, на автомобілях були розміщені повідомлення із зверненням до власників самостійно прибрати авто. Однак вони цього не зробили, тому за рішенням комісії, до складу якої входять поліція, працівники сервісного центру МВС, посадовці та депутати міськради, машини перевезли на штрафмайданчик, що на вул. Конюшинній, 13.

Загалом за рішенням комісії з публічного простору Львівської громади на арештмайданчик перемістили вже 94 покинуті транспортні засоби.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  2. У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
  3. У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
  4. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського

Найчитаніше

  1. Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
  2. У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
  3. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина