У Львові з вулиць забрали ще п’ять покинутих автівок

Львів

Перед переміщенням, відповідно до процедури, на автомобілях були розміщені повідомлення із зверненням до власників самостійно прибрати авто

Цього тижня з вулиць Львова на арештмайданчик поліції забрали ще 5 занедбаних транспортних засобів, які стояли впродовж тривалого часу без руху, заважали людям та порушували правила благоустрою. Про це інформує ЛМР.

Покинуті автомобілі простояли на вулицях від п’яти до семи років за такими адресами: вул. Мельника, 8а, вул. Наукова, 46, вул. Кульпарківська, 123, вул. Кука, 13 та вул. Миколайчука, 97.

Перед переміщенням, відповідно до процедури, на автомобілях були розміщені повідомлення із зверненням до власників самостійно прибрати авто. Однак вони цього не зробили, тому за рішенням комісії, до складу якої входять поліція, працівники сервісного центру МВС, посадовці та депутати міськради, машини перевезли на штрафмайданчик, що на вул. Конюшинній, 13.

Загалом за рішенням комісії з публічного простору Львівської громади на арештмайданчик перемістили вже 89 покинутих транспортних засобів.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
  3. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  4. Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
  5. Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні

Найчитаніше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
  3. У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
  4. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим