У Львові відкрилася «Кризова кімната» для дітей, постражадлих від насильства (відео, фото)

р5нр
р5нр

Сьогодні, 26 липня, у приміщенні львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» відкрилася «Кризова кімната», де діти, які стали свідками, жертвами або учасниками злочинів, можуть отримати допомогу від поліцейських, медиків та психологів, повідомили у відділі комуніукації поліції Львівської області.

«Кризова кімната» - це місце, де кожна дитина, яка стала жертвою домашнього насильства чи іншого правопорушення стосовно неї, опинилася у кризовій чи небезпечній ситуації, може отримати допомогу від поліцейських, психологів, медиків тощо.

[gallery link=«file» ids=«295135,295136,295137»]

«Забезпечення прав і свобод дітей є одним з пріоритетів поліції Львівщини. На жаль, на території області є багато неблагополучних сімей, в яких діти не отримують необхідної опіки та нагляду, є кримінальні правопорушення за участю неповнолітніх чи стосовно них. Ми без вагань стали учасниками цього проєкту для надання дієвої допомоги дітям, які постраждали, адже наше завдання - щоб кожна дитина почувала себе у безпеці», - зазначив під час відкриття кризової кімнати заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Проєкт реалізовано Головним управління поліції Львівщини спільно з Управлінням патрульної поліції у Львівській області, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, благодійним фондом «Батерфляй» та громадською організацією «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Фундації «Інститут відкритого суспільства».