У Львові з'явиться мобільний додаток Гарячої лінії міста
У цьому році «Гаряча лінія» запрацювала у м. Винники, смт. Брюховичі та смт. Рудно, а також стала активним майданчиком для оперативного поширення інформації – створено Facebook-групу, до якої може долучитися кожен. Також найближчим часом планують запустити мобільний додаток «Гарячої лінії». Про це інформує прес-служба ЛМР.
«Гаряча лінія міста працює в режимі нон-стоп, і за 2017 рік ми маємо майже 270 тисяч телефонних дзвінків, які опрацював підрозділ. Це на 15 тис. більше, ніж у 2016 році. В цьому році впродовж січня – березня в кол-центр надійшло майже 21 тисяча звернень.
Важливо те, що підтримується робота автовідповідача при вхідному дзвінку, який використовується для запису та відтворення повідомлення для інформування мешканців про планові роботи, аварійні відключення, тощо. А у випадку, коли зайняті всі телефонні лінії, система ставить дзвінок у чергу для подальшого автоматичного з’єднання з вільним працівником», - зазначила директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик.
Нагадаємо, торік модернізували «Гарячу лінію» та створили портал муніципальних оголошень http://1580.lviv.ua/, а короткий номер 15-80 став безкоштовним з мобільного для абонентів операторів «Vodafone», «Лайфселл» та «Київстар».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі