У Львові з’явиться новий парк (фото)
Сьогодні, 9 липня, на засіданні сесії Львівської міської ради було підтримано питання створення парку та надання ЛКП «Зелений Львів» дозволу на розроблення проекту його землеустрою, повідомляє пресслужба міської ради.
Парк буде розміщений на території, обмеженій вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Пилипа Орлика.
В управлінні земельних ресурсів пояснили, що мета прийняття ухвали — збільшення кількості місць рекреації Львова, призначених для відпочинку мешканців, та затвердження їх меж. Так, орієнтовна площа парку становитиме 2,6 га.
Також депутати на сесії підтримали низку змін до ухвал про затвердження переліку та меж скверів у районах міста.
Зокрема, проголосували за ухвали:
- Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.11.2011 № 966 «Про затвердження переліку та меж скверів Личаківського району м. Львова».
- Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3725 «Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м. Львова».
- Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3723 «Про затвердження переліку та меж скверів Франківського району м. Львова».
Депутати не підтримали проєкт ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.01.2012 № 1163 «Про затвердження переліку та меж скверів Галицького району м. Львова».
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі